Strona główna Dodaj ogłoszenie z aktywnym linkiem Ręcznie dodanie strony do katalogów Tworzenie stron www

Proszę o kontakt

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Miasto: Gorzów Wielkopolski
Województwo: Lubuskie
Data publikacji: Marzec 14, 2019
Id oferty: 10164 Odsłon: 1

Opis

Stojąca na doskonałym poziomie firma, specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie ma na chwilę obecną trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma sięga po materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów wysokiej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich uzależniony jest efekt, który uzyskuje się ostatecznie.

Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o pełne zadowolenie swoich klientów. To właśnie dlatego proponuje wyroby najwyższej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Drzwiczki kominkowe na wymiar