Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10775
Opublikowany 1 miesiąc temu
Obecnie Tomo3D to jedna z najlepszych w naszym kraju firm prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. W ofercie firmy pojawiają się nowoczesne sprzęty, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej.

Sprzęt jaki firma wprowadza do obiegu to innowacje ułatwiające dokładne obrazowanie w zakresie radiologii. Urządzenie pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych obrazów pantomograficznych przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Najwyższa jakość przygotowanego urządzenia, rozwinięte w tym sprzęcie zróżnicowane osiągnięcia nowoczesnej technologii pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników badań. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. W ten sposób wszelka efektywność podejmowanych działań jest wyższa. Wprowadzenie tego typu nowoczesnych form tomografi to szansa zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/

Dodatkowe informacje

Strona www: http://tomo3d.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 11, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne - 1/1
  Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne
  Obecnie Tomo3D to jedna z najlepszych w naszym kraju firm prowadząca pracę nad przygotowaniem nowoczesnych form diagnostyki. W ofercie firmy pojawiają się nowoczesne sprzęty, które rozwijają zróżnicowane opcje, nowoczesne firmy przy diagnostyce stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsz...
  Proszę o kontakt