Ultimed - gabinety specjalistyczne

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #10789
Opublikowany 1 miesiąc temu
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Trzeba pamiętać też o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć także o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Zarejestrowany w dniu Kwiecień 11, 2018

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Ultimed
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Ultimed - gabinety specjalistyczne - 1/1
  Ultimed - gabinety specjalistyczne
  Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynolog...
  Proszę o kontakt